Participating Schools

 

2018-2019 Current School Membership List

(We have received member forms from the following directors)

District I

Central CUSD 3, Central JHS - Alex Adelman

Liberty CUSD 2, Liberty Schools - Christina Duffy/Morgan Thorsen

Macomb CUSD 185, Macomb JHS - Melanie Butcher/Art Martinez

Meredosia-Chambersburg SD 11, Meredosia-Chambersburg JHS - Corey Bowman

Nauvoo-Colusa CUSD 325, Nauvoo-Colusa Elem. & JHS - Alan Kanauss/Jill McClellan

Pikeland CUSD 10, Pikeland Community School - Chardy Bangert/Justin Bangert/James Feldpausch

Quincy Private, Quincy Parochial - Sara Reeder/Monica Scholz/Jill Steinkamp

Quincy SD 172, Quincy JHS - Kathleen Dooley/Chad Ensinger/Matt Gabriel/Deborah Johnson/Gayle Tenhouse

Payson CUSD 1, Payson Seymour Elem/HS - Tyler Adelman

Warsaw CUSD 316, Warsaw Elem. - Alan Kanauss/Judith Steers

 

District II

Bartonville Grade SD 66, Bartonville Grade School - Allison Smith

Canton Union SD 66, Ingersoll MS - Tony Militello/Kevin Reavis

Central SD 51, Central Intermediate School - Ashley Houle/Lynn Randolph

Creve Coeur SD 76, Parkview MS - Jessica Lamkin

Delavan CUSD 703, Delavan Elem/JHS - Breanna Leach

Dunlap CUSD 323, Dunlap MS - Sarah Long/Pete Colgan/Jen Reece

Dunlap CUSD 323, Dunlap Valley MS - Rosemary Ardner/Tina Holloway/Sarah Seymour

East Peoria Elem. SD 86, Central JHS - Kyle Newgard

Galesburg Private, Costa Catholic School - Jill Marasa

Germantown Hills SD 69, Germantown Hills MS - Rhonda Anderson/Eric Loring

Henry-Senachwine CUSD 5, Henry-Senachwine Grade School - Robert B. Eckert/Francis Lucente

Hollis District CCSD 328, Hollis Grade School - Valorie Mills

Knoxville CUSD 202, Knoxville JHS - Chris Duncan/Robert Olmsted

Limestone-Walters SD 316, Limestone Walters Grade School - Ada Kunkel

Metamora CCSD 1, Metamora Grade School - Cathy Gregait

Midwest Central CUSD 191, Midwest Central MS - Nicole Simkins/Chuck VanDelinder

Monroe SD 70, Monroe Grade School - Jeff Driscoll

Morton Private, Bethel Lutheran School - Mark Drews

North Pekin-Marquette Hts. SD 102, Georgetowne MS - Brian L. Woods/Heather Woods

Norwood Elem. SD 63, Norwood Elementary School - Taylor Doremus

Oak Grove District 68, Oak Grove School - Karen Atterberry/Stevi Rzeszutko

Pekin SD 108, Edison JHS - Brenda Henrick/Cody Sheldon/Jaclyn Hatterman

Pekin SD 108, Washington Intermediate School - William Akers/Megan Madding

Peoria SD 150, Calvin Coolidge MS - Tamrah Weaver

Peoria SD 150, Lincoln K-8 School - Edward Borst/Debra Rude

Peoria SD 150, Roosevelt Magnet School - Stephanie Bohls/Beverly Stenoish

Peoria SD 150, Von Steuben MS - Edward Borst/Debra Rude

Peoria SD 150, Sterling MS - Tamrah Weaver

Peoria Catholic Grade Schools, Holy Family Parish School - Bill Booher/Paula Van Kuren

Peoria Catholic Grade Schools, St. Jude - Sarah Hansen

Peoria Catholic Grade Schools, St. Patrick School - Bill Booher

Peoria Catholic Grade Schools, Blessed Sacrament School - Tom Mindock

Peoria Private, Concordia Lutheran School - Eric Hipple/Hannah Salazar

Peoria Private, St. Philomena - Pamela Evenson/Mary Rose Williams

Princeville CUSD 326, Princeville Jr/Sr HS - Christopher Delbridge/Maxwell Kestner

Rankin CSD 98, Rankin School - Gabrielle Lewis

Robein 85 - Pat Condis

Tremont CUSD 702, Tremont MS - Nathan Edwards/David Hillrich

Washington SD 52, Washington MS - Julie Donnell  

 


District III

Bloomington Public Schools SD 87, Bloomington JHS - Sarah Brown/Michele Carnahan/Julie Sandy/Jason Zimmerman

Lincoln Elementary 27, Lincoln JHS - Julie Reynolds/Peggy Larson

McLean County UD 5, Chiddix JHS - Kim Boehm

McLean County UD 5, George L. Evans JHS - Krista Beddigs/Julia Beer/Liz Fontana

McLean County UD 5, Kingsley JHS - Christopher Golick/Rebecca Meadows/Katie Bruton

McLean County UD 5, Parkside JHS - Jennifer Bolton/Katie Bruton/Angie Stalter

Olympia CUSD 16, Olympia MS - Andrew Gallegos/Mitchell Lutz

Prairie Central CUSD 8, Prairie Central JHS - Todd Cheek/Megan Lackaff

Prairie Central CUSD 8, Prairie Central Upper Elementary - Eric Hall

Rantoul City SD 137, J.W. Eater JHS - Jane Jordahl

Urbana SD 116, Urbana MS - Karen DeBauche/Jimm Wood


District IV

Chadwick-Milledgeville CUSD 399, Chadwick JHS - Scott D. Mattison/Cheryl Neumann

Durand CUSD 322, Durand JHS - Tim Schmidt/Stacy Ross

East Dubuque Unit SD 119, East Dubuque JHS - Mary Flynn/Meredith McNaught

Eastland CUSD 308, Eastland JHS - Benjamin Randecker/Brandon Bull

Freeport Private, Aquin Catholic School - Heidi Spotts Manthey

Galena SD 120, Galena MS - Steve Holland/Victoria Schuler/Michael Suau

Harlem CUSD 122, Harlem MS - Michelle West/Betsy Young

North Boone CUSD 200, North Boone MS - Johnny Lammersfeld/Lisa Zimber

Orangeville SD 203, Orangeville Jr/Sr HS - Sara Swart

Pearl City CUSD 200, Pearl City JHS - Tammy Ehlers/Matthew Milam

Rockford Private, Keith Country Day - Linda Smith/Dr. Thompson Brandt

Rockford Private, Rockford Christian - Andy Bruhn/Kyle Cauthorn

Rockford Private, Rockford Lutheran JHS - Monica Benolkin/Rachel McBee/Vicki Hastings

Rockford Public SD 205, Barbour Language Academy - Rene Sardina

Rockford Public SD 205, Eisenhower MS - Samuel Ewert/James Marek/Dianna Heddinger

Rockford Public SD 205, Flinn MS - Jessica Roman

Rockford Public SD 205, Kennedy MS - Laura Schulz

Rockford Public SD 205, Lincoln MS - Danica Lehman/Steve Mikulay

Rockford Public SD 205, Maria Montessori - Jill Tartaglia

Rockford Public SD 205, RESA MS - Sarah Byrnes/Evon Sams/Naomi Allen

Rockford Public SD 205, Thurgood Marshall MS - Paul Smith

Rockford Public SD 205, West MS - Daniel Beestra/George Espino/Dylan Ladd/Austin Doering

Scales Mound CUSD 211, Scales Mound School - Krista Wilhelm

South Beloiot CUSD 320, South Beloit JHS - David Provance

Stockton SD 206, Stockton MS - Lana Crandall/Lori Dittmar

Warren CUSD 205, Warren JHS - Ashley Almquist/Chelsea Schmit

West Carroll CUSD 314, West Carroll MS - Samantha Barra/Emily Bressler


District V

Carbon Cliff Barstow 36, Eagle Ridge School - Lindsay Guinand

Colona SD 190, Colona Grade School - Taylor Siwek

Dixon CUSD 170, Reagan MS - Steve Boll/Denise Ewers

East Moline SD 37, Glenview MS - Joe Brown

Geneseo CUSD 228, Geneseo MS - John Versluis/Megan Warren

Moline CUSD 40, John Deere MS - Calesia House/Angela K. Sheese

Moline CUSD 40, Wilson MS - Ben Holmes/Todd Slothower

Orion CUSD 223, Orion MS - Parker Haley/Jennifer Hays

Princeton Elementary 115, Logan JHS - Megan Olson/Steven Olson

Rock Island Private, Alleman Partner School - Jane Soko

Rock Island Private, Jordan Catholic School - Sara Dvorsky

Rock Island/Milan SD 41, Edison JHS - Cheryl Bolt/Scott Voigt/Cristina Braddy/Michael S. Tollenaer/Matthew Manweiler

Rock Island/Milan SD 41, Washington JHS - Cheryl Bolt/Scott Voigt/Cristina Braddy/Michael S. Tollenaer

Sherrard CUSD 200, Sherrard JHS - David Grayson

Silvis SD 34, Northeast JHS - Cheryl Schehl

 

District VI

Alsip SD 126, Prairie JHS - Samantha Eriks/Derek Storch

Brookwood SD 167, Brookwood JHS - Chanae Ross

Chaney-Monge SD 88, Chaney Monge - Jessie Bierman

Channahon SD 17, Channahon JHS - Kevin Becker/Ian Del Rosario

Chicago Heights SD 170, Jefferson Elementary - Jim Rahtjen

Chicago Heights SD 170, Washington JHS - Jim Fallinske/Ted Hattan

Community Unit #2, Serena MS - Geoff Pierce/Christine Thorsen

Crete-Monee CUSD 201-U, Crete-Monee MS - Tyler Guenther/Eric Rehm

Forest Ridge SD 142, Jack Hille MS - Sandy Kinsley/Steven M. Nendza

Frankfort CCSD 157C, Hickory Creek MS - Doug Adams/Ben Clark/Shannon Shanhan/Leslie Walton

Homer CCSD 33C, Hadley MS - Diane Pullara

Homer CCSD 33C, Homer JHS - Kenton Brace/Jason Thompson

Homewood SD 153, James Hart JHS - Matthew Johnson/Adrienne L. Olsen/Sara L. White/Julie Holly

Joliet Public SD 86, Dirksen JHS - Laura Armstrong/Jennifer Ketchmark/Hannah Sire

Joliet Public SD 86, Gompers JHS - Rachael Tatar/Christine Adelmann/Jennifer Wynveen

Joliet Public SD 86, Hufford JHS - Clifford Hunt/Julia Krizmanic/James Shaw

Joliet Public SD 86, Washington JHS - R. Scott Barnas/Melissa Schoonover/Christopher Yung

Joliet Public SD 86, JFK Administration Center - Patrick Baker

Kirby SD 140, Grissom MS - Mark Hodges/Michael Szczasny/Kristen Schubbe

Kirby SD 140, Prairie View MS - Mark Hodges/Michael Szczasny/Kristen Schubbe

Lansing SD 158, Memorial JHS - Mathew Becker/Jennifer Burri

Laraway CCSD 70-C, Laraway School - Kelly Thelen

Lemont-Bromberek SD 113A, Old Quarry MS - Frank Alongi

Lockport Private, St. Dennis School - Patti Johnson

Lockport SD 91, Kelvin Grove MS - Sarah Bush Randolph/Nicole Henn Plagman

Manhattan SD 114, Manhattan JHS - Joyce Pacheco/Carleen Pedziwater

Matteson SD 159, Colin Powell MS - Dan Jensen/Jeni Perry/Sylvia Haskin

Minooka CCSD 201, Minooka JHS - Thomas Neisler

Mokena SD 159, Mokena JHS - Karen Bussean/Rebecca Chaney/Taylor Beekman

New Lenox SD 122, Liberty JHS - Jennifer Clark/Tom Jesse/Stephanie Manser

New Lenox SD 122, Martino JHS - Kyle Rinke/Chuck Torbett/Tom Jesse

North Palos SD 117, Conrady JHS - Sue Clemons

Oak Lawn-Hometown Dist. 123, Oak Lawn-Hometown MS - Virginia Ebner/John Kehl/Beth Lyons

Orland Park SD 135, Century JHS - Katherine Bern-Gordon/Jennifer Corp/Paul Woodson

Orland Park SD 135, Jerling JHS - Renee Burnett/Jack Kinsella/Jennifer Stedman

Orland Park SD 135, Orland JHS - Eli Heitmanek/Nicole Kalvig/Erik Kivi

Palos Heights Private, Southwest Chicago Christian MS - Chris Denman/Cheryl DeJong/Maria Luttjeboer

Palos Heights SD 128, Independence JHS - Brian Everson 

Palos SD 118, Palos South MS - William J. Hansen

Plainfield Private, St. Mary Immaculate Parish School - Lacey Wehrli

Plainfield SD 202, Indian Trail MS - John Fleming 

Plainfield SD 202, Timber Ridge MS - Kailie Gilmore/Megan Goetz

Richland Grade SD 88a, Richland Grade School - Audrie Burk/Elizabeth Powers/Salvador Rodriguez

Ridgeland SD 122, Simmons MS - Danielle Berger/Marcus Hostetler

South Holland SD 150, McKinley JHS - Ricardo Howard/Nyle Taylor

South Holland SD 151, Coolidge MS - Mario Moody

South Holland Private, Calvary Academy - Susan Russell

South Holland Private, Calvin Christian School - Christine Chen/Kathryn Sliekers

Steger SD 194, Columbia Central School - Ed Fitzgerald/Larkin Kinsella

Summit Hill SD 161, Hilda Walker Intermediate - Jason Collins/Scott Wagstaff

Summit Hill SD 161, Summit Hill JHS - Kim Coughlin/Katie Goddard/Jill Lewkow

Tinley Park CUSD 146, Central MS - Jason Freeland/Christina McBride/Katie Moan

Troy SD 30C, Troy MS - William R. Goetz/Kelsey Hagan

Troy SD 30C, William B. Orenic Intermediate School - Jenny Carlton

Valley View CUSD 365U, Jane Addams MS - Carly Zabinski

Will County SD 92, Oak Prairie JHS - William Rank/Nicole Tolentino

Worth SD 127, Worth JHS - David Blyth

 

District VII

Addison SD 4, Indian Trail JHS - Raymond W. Cannon/Diane Morrill/Keith A. Tankersley/Cindy Toika/Lawrence H. Underwood

Bensenville Elem. SD 2, Blackhawk MS - Sarah Morong/Spencer Lent/William Winters

Berkeley SD 87, Northlake MS - Laycie Eskoz/Lisa Lazzarini

Berwyn North District 98, Lincoln MS - Megan Sellberg/Beverly Tarbox

Bloomingdale SD 13, Westfield MS - Karma Krzysiak/Susan Metzger

CCSD 59, Grove JHS - Carolyn Berger/Jim Kosiek/Craig Sunken

CCSD 89, Glen Crest MS - Katrina Berry/Lev Garbar/Paul Ropp

CCSD 93, Jay Stream MS - Amy Dandeles/Marilyn Leary/Lisa Minish

CCSD 93, Stratford MS - Marlyn Barrera/Pat Brachmann/Cathrine Savino/Sherri Steinke

CCSD 181, Clarendon Hills MS - Richard Lehman/Terrence Melbourn/Carolyn Dobrinich

CCSD 181, Hinsdale MS - George Andrikokus/Ashley Sipke/Meghan Fulton/Steve Tabisz

Center Cass SD 66, Lakeview JHS - Jennifer Rickert

Chicago Private, University of Chicago Lab School - Hsing-Huei Huang/Katy Sinclair

Chicago Public Schools 299, Gallistel Language Academy - Travis I. Cuckler

Chicago Public Schools 299, Maria Saucedo Scholastic Academy - Carlos Ayento

Darien Public SD 61, Eisenhower JHS - Ryan Clarin/Daniel Tedeschi

Downers Grove Private, Avery Coonley School - John Seger/Jaime Surdynski

East Prairie SD 73, East Prairie School - Tim Berlinghof/Kirsten Pasia

Evanston CCSD 65, Bessie Rhodes - John Carroll

Evanston CCSD 65, Chute MS - Alyson Berger/Margaret Philbrick/Matthew Przekota

Evanston CCSD 65, Haven MS - James Janossy/Megan Smith/Rob Tejada

Evanston CCSD 65, Martin Luther King Lab Magnet - Roberto Carrillo/Amy Church

Evanston CCSD 65, Nichols MS - Cary M. Jacobs/Christine Huber

Evergreen Park Elem. SD 124, Central MS - Lisa Banos-Cruz/Mark Dreyer

Forest Park SD 91, Forest Park MS - Robert Kelly

Glen Ellyn Elem. SD 41, Hadley JHS - Georgia Alemis/James DePalo/Samantha Tribley

Golf Elem. SD 67, Golf MS - Traci Bowering/Cristina Brown

Gower SD 62, Gower MS - Steve Pittman

Hillside SD 93, Hillside School - Daniel Greubel/Felicia Burkovskiy

Itasca SD 10, Elmer H. Franzen Intermediate School - Jeff Jay

Itasca SD 10, F.E. Peacock MS - Timothy Loest/Bryen Travis

Keeneyville SD 20, Springwood MS - David Hellyer/Jessica Moore

Lincolnwood SD 74, Lincoln Hall MS - Erin Forrest/Max Greene/John Jones/Susan Spindler

Lisle CUSD 202, Lisle JHS - Dan Schraub/Phillip Meyer/Naomi Copeland

Lombard Elem. SD 44, Glenn Westlake MS - Nick Martin/Marissa McLean/Joanna Schultz

Mannheim SD 83, Mannheim MS - Rich Paluch/Peter Tambroni

Marquardt SD 15, Marquardt MS - Jennifer Baker/Ben Dahlke/Ross Gentry/Pamela Manzke/Ian Nevins

Morton Grove SD 70, Park View School - Michelle Brodsky/Kate Cobb/Sarah Zegree

Niles Elem. SD 71, Culver MS - Elizabeth Lemons/Hans Lindemann

Norridge SD 80, James Giles School - Christopher Bucaro

Oak Park SD 97, Percy Julian MS - Andrew Seymour

Queen Bee SD 16, Glenside MS - Colin Leslie/Cindy Miceli

Rhodes SD 84.5, Rhodes Elem. School - Robert Lark/Shelby Wagner

River Grove Elem. SD 85.5, River Grove School - Lori Langridge/Scott Rudnick

Riverside Public SD 96, Hauser JHS - James Colombo/Brad Meyer

Roselle Elem. SD 12, Roselle MS - Marcus Cash

Salt Creek SD 48, Albright MS - Stephen Babiarz

Schiller Park SD 81, Lincoln MS - Andrew Norte

Skokie Fairview SD 72, Fairview South Elementary - Nicholas Conner/Marion Messino

Skokie SD 73.5, McCracken MS - Chip De Stefano/Amy Keipert/Cesar Mendoza

Skokie/Morton Grove District 69, Lincoln JHS - Jennifer Peters/Joel Matter 

Villa Park Elem. SD 45, Jackson MS - David Farquhar/Sarah Giordano/Joe Koppel

Westmont CUSD 201, Westmont JHS - Zach Troyer

Wheaton Private, Wheaton Christian Grammar - David Petersons/Sara Smith/David Wright

Wheaton Warrenville CUSD 200, Edison MS - Jill D. Carr/Kyle Grace/Lisa Volle/Joanne Wegscheid

Wheaton Warrenville CUSD 200, Franklin MS - Jennifer Jim-Brundidge/Kurt Makaryk

Wheaton Warrenville CUSD 200, Hubble MS - Eric Elftmann/Blake Jancius/Deborah Schmaltz

Wheaton Warrenville CUSD 200, Monroe MS - Kelsey Dewar/Kimberly Joy Minarich/Jeffrey Novak

Wood Dale SD 7, Wood Dale JHS - Andrew Speiden

 

 

District VIII

Aptakisic-Tripp CCSD 102, Aptakisic JHS- Tom Eifert/Gail Simon/Nicole Vettraino Stott/Allison Rakickas

Aptakisic-Tripp CCSD 102, Meridian MS - Paul Jenkin

Arlington Heights Private, St. Peter Lutheran School - Howard Gorecki/Hannah Wieting

CCSD 21, Holmes MS - Jeremy Budrow/Heidi Flowers/Bryan Itzkowitz/Lauren Wargaski

CCSD 46, Frederick Intermediate School - Jeanette Krier-Johnson/Eric Rivera/Aaron Mulder

CCSD 46, Park Campus - Megan Ames/Julie Tiojanco/Laura Huber

CCSD 46, Grayslake MS - Karen Novack/Steve Thomas

Deerfield SD 109, Alan B. Shepard MS - Emily Dykema/Aimee Biasiello/Christine Wells

Deerfield SD 109, Caruso MS - Terry Grossberg/Carrie Schrader/David Hoppe

Deerfield SD 109, South Park Elem. School - Patrick B. Dessent

Deerfield SD 109, Walden Elementary - Michael Schwartz

Emmons SD 33, Emmons Grade School - Zachary Smith

DesPlaines Private, Science and Arts Academy - Julie Liebman/Beverly Preuss/Bobbi Weber

Glenview CCSD 34, Attea MS - Allison Cohen Reatherford/Jack Gardner/Maura Stanton

Glenview CCSD 34, Glen Grove School - Cindy Warren

Glenview CCSD 34, Hoffman Elementary - Andrew Babcock/Susan Dobias

Glenview CCSD 34, Springman MS - Rachel Atlas/John Ley/Jessica Nellis

Grass Lake SD 36, Grass Lake School - David Coon

Gurnee SD 56, Viking MS - Steven Boswell/Mark Oestreich/Glenn Eikenberry

Johnsburg SD 12, Johnsburg JHS - Amanda Storer/Amy Mullard

Kenilworth SD 38, The Joseph Sears School - Bill Gordon/Lisa Lehman/Gail Rodin

Kildeer-Countryside CCSD 96, Ivy Hall - Kathy (Haekyung) Ok

Kildeer-Countryside CCSD 96, Kildeer-Countryside School - Kathy (Haekyung) Ok

Kildeer-Countryside CCSD 96, Twin Groves MS - Cara Anderson/Dawn Bussert/Daniel Nagle

Kildeer-Countryside CCSD 96, Woodlawn MS - Chad Craw/Sarah Wesbecher/Eileen Wronkiewicz

Lake Forest SD 67, Deer Path MS - Corey Ames/Gina De Gregorio

Libertyville SD 70, Adler Park - Jack Turner

Libertyville SD 70, Copeland Manor School - Sara Griffin

Libertyville SD 70, Highland MS - Carla Bollinger/Carol Janossy/Michelle Kittleson/Gordon N. Burkhart/Rob Swartzloff/Allison Zabelin

Lincolnshire-Prairie View SD 103, Daniel Wright JHS - Matthew Clark/Kelsey Buffa/Rodney Owens

Lincolnshire-Prairie View SD 103, Half Day School - Karen Van Acker/Nancy Fencl/Ashley Smidt/Steve Turini

Lincolnshire-Prairie View SD 103, Laura B. Sprague School - Pam Orals

McHenry CCSD 15, McHenry MS - Carol Munn/Leslie Paul

McHenry CCSD 15, Parkland MS - Lauren Walter/Kyle Berens

Mount Prospect SD 57, Lincoln MS - Laura Harris

Northbrook SD 27, Carey Valente/Wayne Gordon/Peter Lograsso

Northbrook/Glenview SD 30, Maple MS - Decima Panitch/Mike Vecchio/Renee Yoo

Palatine CCSD 15, Carl Sandburg JHS - Colleen Martinez/David Wilkie

Palatine CCSD 15, Central Road Elem. School - Peter Panagakis

Palatine CCSD 15, Frank C. Whiteley - Linda Sullivan

Palatine CCSD 15, Gray M. Sanborn Elem. School - Peter Panagakis

Palatine CCSD 15, Hunting Ridge Elem. - Emily Frazier

Palatine CCSD 15, Lincoln School - Vanessa Thomsen

Palatine CCSD 15, Pleasant Hill Elem. School - Peter Panagakis

Palatine CCSD 15, Plum Grove JHS - Julie Quitschau/Mario Mongello

Palatine CCSD 15, Stuart R. Paddock Elem. School - Peter Panagakis/Joe Arenberg/Melanie Madsen

Palatine CCSD 15, Virginia Lake Elem. - Mary Kaempen

Palatine CCSD 15, Walter R. Sundling JHS - Jennifer Lee-Stewart/Anne Olson/Jeff Zilke

Palatine CCSD 15, Winston Campus Elem. - Elizabeth Jordan/Julie Schupple Kurka/Rachel Manchur

Prospect Heights SD 23, MacArthur MS - Sam Simpson/Megan Murray

Prospect Heights SD 23, Sullivan School - Mimi Gember

St. Charles CUSD 303, Thompson MS -Judy Mastalski/Michelle Rybski/Sandra Sebolt-Pogge/Angie Wifler

Waukegan CUSD 60, Andrew Cooke Magnet School - Kathleen Dudley/Nathan Osborn

Waukegan CUSD 60, Jack Benny MS - Trevor Lenhart/Bart Medlicott

Waukegan CUSD 60, Miguel Juarez MS - Martin Fiala/Brad Say

Waukegan CUSD 60, Robert Abbott MS - Ethan Epple

Waukegan CUSD 60, Thomas Jefferson MS - Diana Economou

Waukegan CUSD 60, Washington Elementary School - Steve Sagala

Waukegan CUSD 60, Webster MS - Sean Godvik

West Northfield SD 31, Field MS - Mike Miller

Wilmette Private, Baker Demonstration School - Jamee Guerra

Wilmette SD 39, Highcrest MS - Michael Holden

Wilmette SD 39, Wilmette JHS - Ann Dufek/Alex Blomarz/Elisabeth Owens

Winnetka SD 36, Washburne MS - Robert Rzeszutko/Hillary Schroer/Stephen Vowles

District IX

Benjamin SD 25, Benjamin MS - Matthew Turek

Cary Private, Trinity Oaks Christian Academy - Pamela Curtis/Jennifer Szlembarski

CUSD 300, Dundee MS - Matthew Bishop/Mona Roy

Central CUSD 301, Central MS - Amie Roeder

Central CUSD 301, Prairie Knolls MS - Annaliese Siegel/Kevin Frederick

Crystal Lake CCSD 47, Hannah Beardsley MS - Adam Bell/Scott Sampson

Crystal Lake CCSD 47, Lundahl MS - Terry Guynes/Moll Sedivec

Crystal Lake CCSD 47, Richard F. Bernotas MS - Rick LoPresto/Kristina Wooden/Joy Stanich

DeKalb CUSD 428, Clinton Rosette MS - Sheila Felder/Gregor King

DeKalb CUSD 428, Huntley MS - Christopher Komos/Marybeth Kurnat/Kelsey Cheberg

Earlville CUSD 9, Earlville JHS - Nathan Mata

Geneva CUSD 304, Geneva MS North - Jason Flaks/Eric Hibbeler/Kelly Stach

Geneva CUSD 304, Geneva MS South - Helen Bogda/Chriss Flaks/Rhonda Hibbeler

Hiawatha CUSD 426, Hiawatha JHS - Megan Church

Hinckley-Big Rock CUSD 429, Hinckley-Big Rock MS - Sarah Sartori

Indian Creek CUSD 425, Indian Creek MS - John Feken/Drenda Smith

Indian Prairie CUSD 204, Crone MS - Katie Brown/E.J. Roberts/Michael Sillar/John Timmins

Indian Prairie CUSD 204, Fischer MS - Bethany Lugay/Caitlynne Miller/Beth Myers/Allison Rider/Veronica Roman-Meyer

Indian Prairie CUSD 204, Granger MS - Jason Dyhouse/Jeff Haeger/David Pakkebier/Dawn Pakkebier/Andrada Pteanc

Indian Prairie CUSD 204. Gregory MS - Kelly Dimidik/Lori Lauff/Stephanie Lein/David Pfenninger/Melissa Plaskota

Indian Prairie CUSD 204, Hill MS - Sarah Friederich/Ron Korbitz/Megan LoPresto/Heidi Rogers/Loretta Valentin

Indian Prairie CUSD 204, Scullen MS - Michael Ferguson/Graham Heise/Laura Patterson/Jessica Sanders/Matthew White

Indian Prairie CUSD 204, Still MS - Claire Fenton/Michael Naughton/Chris Niesluchowski/Doug Ruhs/Mary Whitney/Megan Zalokar

Leland CUSD 1, Leland School - Amy Cameron

Naperville CUSD 203, Lincoln JHS - Jeff Kleinmaier/Rebecca Rudy

Naperville Private, Bethany Lutheran School - Kevin Zorena

St. Charles CUSD 303, Thompson MS - Judy Mastalski/Michelle Rybski/Sandra Sebolt-Pogge/Angie Wifler

St. Charles CUSD 303, Wredling MS - Janel Bach/Michael Bazan/Jim Pesek/Erik Swenson